Mini angāri

Cena: no 90 Eur/m2 (atkarīgs no izmēra, sānu sienas augastuma)
Montāža: oo 11 Eur/m2
Specifikācija:
- Nav nepieciešami pamati;
- Pieejamais platums: 6m -9m;
- Garums neierobežots;
- Sānu siena līdz 3.5m;
- Sniega slodze: 150kg/m2;
- Veramas durvis: 210cm x 100 cm;
- Paceļami vārti;
- Jumta logi;
- Pieejams jebkurā krāsā;
 

Angāri ir ļoti izturīgas, ilgi kalpojošas un daudzpusīgas ēkas, kuras iespējams izmantot dažādiem mērķiem. Domus Būve piedāvājumā ir augstas kvalitātes metāla un PVC angāri plašā izmēru un dizainu sortimentā, lai pielāgotos ikviena klienta vēlmēm. Angāru cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā materiāla, konstrukcijas veida un citiem faktoriem.
Metāla angāri izceļas ar vairākām priekšrocībām – tos var ātri un salīdzinoši viegli samontēt, tādējādi īsā laika periodā panākot augstvērtīgu rezultātu. Tāpat šādu angāru būvniecība būs lētāka, tāpēc arī izdevīgāka klientam. Noteikti vērts pieminēt arī būves akustiskās un siltumizolācijas īpašības, kuras papildina metāla angāru estētiskā pievilcība. Metāla konstrukciju izgatavošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, instrumenti un iekārtas, ar kurām darbojas sertificēti meistari.
Angārus un nojumes mūsdienās izmanto daudzpusīgiem mērķiem – kā preču, transportlīdzekļu u.c. objektu noliktavas, rūpnieciskām vajadzībām, pasākumu rīkošanai, arī kā sporta ēkas, ēkas zemnieku saimniecību vajadzībām utt.
Domus Būve nodrošinās Jums iespēju sev vēlamo angāru izplānot līdz sīkākajai detaļai, kas mūsu uzņēmumu padara par izvēli nr. 1, kad nepieciešama šāda būve, neatkarīgi no tās izmantošanas mērķa.
Mūsu prioritātes ir: kvalitāte, ar mūsu darbu un tā rezultātu apmierināti klienti, drošība un termiņu ievērošana.

Domus Būve piedāvā šādus angārus:
· Kantains metāla angārs. Sienu un jumta segums: metāls ar PVC notekcaurulēm. Angāra garums - neierobežots. Būves konstrukcija: 4 x 4 m bīdāmaji vārti, Karsti cinkota konstrukcija bez atbalstiem vidusdaļā ar atstatumu – 5 metri. Jumta slīpums – 10 grādi. Angāram ir 3 gadu garantija, iekļaujot servisu un bojāto detaļu nomaiņu.
· Loka tipa angārs. Dažāda veida platumi – sākot no 8 līdz 13 metriem. Būves garumu iespējams izvēlēties jebkādu. Konstrukcija: tērauda caurules, koka ribas un septiņas stiprinājuma vietas. Segums: gofrēta profila loksnes. Jumta logus iespējams ielikt jebkurā vietā. Angāra standarta izmēri – 4 x 4,34m, vajadzības gadījumā izmērs maināms. Pieejamas dažādas krāsas – zaļa, pelēka, brūna, melna, ķiršu u.c. Ražotājs nodrošina 15 gadu garantiju.
· Lokveida angārs ar taisnām sienām. Pieejami angāri 8 un 9 m platumā, garumam nav ierobežojuma. Konstrukcija: augstas kvalitātes strukturālais tērauds, papildināts ar koka ribām. Segums: gofrēta profila loksnes, sānu sienas – trapecveida loksnes. Pieejams dažādās krāsās – zaļā, pelēkā, brūnā, melnā u.c. Ražotājs nodrošina 15 gadu garantiju.
· Angārs ar profilētām loksnēm. Izgatavots no ļoti izturīgām, profilētām un cinkotām tērauda loksnēm. Poliuritāna pārklājums nodrošina nepieciešamo aizsardzību. Moderns risinājums dažādām vajadzībām. Augsta sniega slodzes izturība. \Ja nepieciešams siltināts angārs, šo veidu tam var ātri un ērti pielāgot. Šīs metāla konstrukcijas angāri pieejami pelēkā un sarkanā krāsā. Ražotājs materiāliem nodrošina 15 gadu garantiju.
· PVC angārs. Šie vieglas konstrukcijas saliekamie angāri piemēroti dažādiem mērķiem, arī pasākumu organizēšanai utt. Angāra sienas un jumts veidots no PVC auduma, kuru var pieskaņot jebkurā Jums vēlamā krāsā, kā arī nepieciešamības gadījumā apdrukāt ar reklāmu/logo utt. Maksimālais kores augstums – 8,5m, sānus sienas augstums – 5 m. Karkasa konstrukcija: cinkots tērauds. Tenta angāri izceļas ar izturīgu korpusu, kuram nekaitē sniegs, vējš, mitrums. Tas ir ugunsdrošs, tāpēc atbilst drošības standartiem.
· PVC angārs ar metāla sienām. Konstrukcija: karkass - cinkots tērauds, jumts – PVC audums. Maksimālais kores augstums – 8,5 m, sienas augstums – 5 metri. Salīdzinoši augsta sniega slodzes izturība. Angāru iespējams viegli salabot, nenojaucot to. Korpuss ir izturīgs pret vēju, sniegu, mitrumu. Tas ir ugunsdrošs, tāpēc atbilst drošības standartiem.
· JM Steel mini angāri. Neliela izmēra būves, izmantojamas garāžas, noliktavas vai cita veida vajadzībām. Pieejami ar dažāda izmēra vārtiem, iespējams iebūvēt logus. Angārus iespējams izvēlēties sev tīkamā krāsā – tumši vai gaiši pelēkā, sarkanā, melnā, zaļā utt.
· Loka tipa nojume. Ērti izmantojama siena glabāšanai un citiem mērķiem. Nojumes konstrukcija: tērauda caurules, ar iespēju konstrukciju pastiprināt; konstrukcija papildināta ar koka ribām. Segums: gofrēta profila, cinkotas un krāsotas metāla loksnes. Nojumes pieejamas dažādās krāsās. Ražotājs nodrošina 15 gadu garantiju.
· Siltināts angārs. Konstrukcija: karsti cinkots tērauds, bez atbalstiem vidusdaļā. Jumta un sienu segums: sendviča tipa poliuritāna PUR paneļi. Angāram iespējams iebūvēt vārtus un durvis. Jumta slīpums – 10 grādi.