Piedāvājumā:

1. Industriālā grīda: virsma, uz kuras visbiežāk tiek novietota traktortehnika, ražošanas iekārtas un izejmateriāli. Vairāk piemērotas tādām telpām kā angāri, noliktavas, stāvvietas, ražotnes un auto servisi.
2. ESTRICH tehnoloģijas grīdas: ekonomisks risinājums dzīvojamām telpām, renovējot, garāžām, telpām kur nav paredzēts ievietot smagu tehniku vai iekārtas. Vizuāli ESTRICH grīda būs tādi pati kā industriālā grīda.
3. Dzelzsbetona pēdas
4. Lentveida pamati: dzelzsbetona konstrukcijas, kuras tiek izvietotas pa visu mājas perimetru zem visām nesošajām sienām. Piedāvājumā gan monolītie, gan saliekamie lentveida pamati.


26176921

Betonējot saviem spēkiem:

Betonēšana var šķist vienkāršs process, taču būtiski ir labi sagatavoties darbam un ievērot dažādas nianses.

1. Pirms betonēšanas kārtīgi sagatavojies
Sagatavošanās darbi ir būtiskākais betonēšanas darbu posms. Var teikt tā: grīdas kvalitāte būs lielā mērā atkarīga no grīdas pamatnes sagatavošanas darbu kvalitātes. Būtiski ir sarēķināt nepieciešamo grīdas slodzi (cik smaga tehnika/iekārtas tur atradīsies). Vidēji grīdai ir nepieciešams 15cm biezs šķembu slānis, kam seko 5cm biezs smilšu slānis - svarīgi to ir kārtīgi noblietēt! Virs tā jāizvieto siltumizolācijas un hidroizolācijas slānis, kā arī armatūras siets. Ja telpa ir liela, būtu nepieciešams izveidot deformācijas šuves.
2. Sagatavo kvalitatīvu maisījumu
Ļoti būtiski ir sagatavot pareizu betona konsistenci. Ja iepriekš nav bijusi pieredze betonēšanas darbos, iesakām pasūtīt gatavu maisījumu no kāda betona ražotāja.

3. Pārliecinies par laika apstākļiem
Betonējot āra apstākļos ļoti būtiski ir nodrošināt, lai betonētais laukums nesalītu. Tehnoloģijas atļauj betonēt gan aukstā laikā (pievienojot piedevas pret sasalšanu), gan karstā, taču pārmērīgi auksts vai karsts laiks var traucēt betona žūšanai. Piemērotākā gaisa temperatūra ir amplitūdā no 10-20 grādiem.

4. Kārtīgi izlīdzini grīdu
Pēc betona ieklāšanas grīda būs nelīdzena. Vispirms virsmu nepieciešams izmērīt ar lāzernivelieri, tad izlīdzināt virsmu, izmantojot tam paredzētu iekārtu. Ja tāda nav pieejama, grīdu var nolīmeņot ar plastmasas vadulām. Iespējams izmantot arī ģipškartona plākšņu profilus.
Ja vēlas grīdu spīdīgu un ļoti gludu, to var noslīpēt. Iekārtas grīdas slīpēšanai (helikopterus) atradīsi populārākajos būvtehnikas nomas punktos.

5. Nogaidi
Betona grīda savu maksimālo stingrību sasniedz tikai pēc 30 dienām. Pa to var staigāt, taču vēlams neizvietot smagu tehniku vai iekārtas.