+371 20015855

Lai kur Jūs dzīvotu - pilsētā, tās tuvumā, nelielā ciematā vai laukos – garāža būs lietderīga jebkur. Kāds, iespējams, tajā novietos savu auto vai motociklu, ko ik pa laikam “apčubināt”, saremontēt un uzspodrināt. Cits, savukārt, novērtētu garāžu, kurā salikt dārza tehniku un piederumus – pļāvēju, zāģus, grābekļus utt. Šaubu nav – garāžas pielietošanas variant ir bezgalīgi. Domus Būve piedāvā iegādāties dažādas metāla garāžas - praktisku risinājumu ikviena saimnieka vajadzībām. Ierosinām Jums ietaupīt savu laiku un iegādāties gatavu garāžu, kuras uzstādīšana būs ātra un ērta. Mūsu sortimentā ir saliekamās garāžas ar bleķa jeb skārda un akrila segumu.
To modeļi atšķiras ne tikai pēc izmēra, bet arī jumta konstrukcijas:
· Divslīpu jumts;
· Vienslīpu jumts – horizontāls un vertikāls.

Piedāvājumā:
  • Standarta izmēru garāžas (izmēri arī pielāgojami);
  • Lielgabarīta objektu (traktoru, u.tml.) novietošanai paredzētas garāžas. Izmēri pielāgojami;
  • Dzīvnieku voljēri (izmēri pielāgojami)

Kādēļ izvēlēties metāla garāžu pie mums?
- Cenas: Piedāvājam dažādām vēlmēm un iespējām atbilstošas cenas. Metāla garāžu cenas variē atkarībā no izmēra un seguma veida. Veidojam iespējami detalizētāku piedāvājumu klientam individuāli, lai katrs varētu atrast tieši sev piemērotāko.
Norādītajā cenā iekļauta: piegāde uz Jūsu norādīto adresi, 2 gadu garantija, uz sāniem bīdāmi vārti.
Cenā nav iekļauts: PVN, uz augšu bīdāmi metāla garāžas vārti (pievienoti pēc klienta pieprasījuma, cena – EUR 160), durvis (cena- EUR 100), kā arī montāža. Lai noskaidrotu objekta kopējās izmaksas, iesakam konsultēties ar mūsu zinošajiem speciālistiem, kuriem garāžu projekti un to realizēšana ir sirdslieta.
· Daudzveidīgi izmēri. Garāžas cenu ietekmē arī tās garums, platums un kores augstums. Mūsu pārvietojamo garāžu izmēri variē no 3m platumā x 3m garumā, līdz 6m platumā x 6m garumā. Sānu sienas/kores augstumu pielāgo garāžas platumam un garumam. Ņemot vērā produkta vieglo pārvietošanu un izmēru piedāvājumu, varat izvēlēties garāžu novietošanai dārzā, blakus mājai vai arī vasarnīcas vietā.
· Pielāgošanās klienta vajadzībām. Nepieciešamības gadījumā ņemam vērā klientu vēlmes un izgatavojam garāžu pēc individuāliem mērījumiem. Tas noder gadījumos, kad nepieciešama novietne lielākai tehnikai, piemēram, traktoriem, kā arī nestandarta platībā, kura jāizmanto iespējami praktiskāk.
· Konsultējam, lai palīdzētu rast piemērotāko risinājumu. Garāžas mēdz dēvēt arī par "mazēkām" un pagaidu būvēm, jo tās iespējams viegli salikt un izjaukt. Pirms iegādājies garāžu, der ņemt vērā - ja tās platība nepārsniedz 25 m2 un netiek būvēti pamati, šis objekts ir pirmās grupas būve. Tāpēc arī šajā gadījumā ir nepieciešama saskaņošana ar vietējo būvvaldi, taču šajā situācijā tas notiek vienkāršotā kārtībā, iesniedzot būvvaldē paskaidrojuma rakstu. Lielākām būvēm saskaņošanas kārtība ir sarežģītāka.
· Metāla garāžas kā drošāks risinājums. Daudzi mājokļu īpašnieki garāžās uzglabā vērtīgas lietas, iekārtas, tehniku un aprīkojumu, tādēļ ir svarīgi padomāt arī par to, vai Jūsu īpašums būs drošībā. Izvēloties mūsu izgatavotās metāla garāžas, Jums par šo jautājumu nebūs jāuztraucas.
Kāda izmēra garāžu izvēlēties?
· Pazīstamākais garāžu izmērs ir 6m x 6m jeb 36 m2. Šāda lieluma garāžā varēsiet novietot ne tikai vidēja lieluma mašīnu, bet arī izvietot garāžas plauktus, uz kuriem salikt piederumus, instrumentus, aprīkojumu u.c. lietas.
· Dažkārt garāžu izmanto kā noliktavu, kur glabāt dārza tehniku, instrumentus, malku utt., tāpēc šādās situācijās pietiks ar ēku, kas mazāka par 18m2.
· Lielāku auto novietošanai un/vai dažādu citu priekšmetu uzglabāšanai ieteicams izvēlēties par 18m2 lielāku garāžu.