Domus būve ražo, izplata un uzstāda specializētus transformatorus ar kuru palīdzību ietaupīsi līdz pat 67% no elektroenerģijas patēriņa.

Garantējam:

  • elektroenerģijas ietaupījumu vismaz 50% apmērā;
  • transformatora uzstādīšanu atbilstoši visam elektrodrošības un ugunsdrošības normām; 
  • iespēju norēķinus veikt pa daļām - tādejādi daļu no rēķina apmaksāt jau no reālā elektroenerģijas ietaupījuma; 
  • 5 gadu garantiju; 
 
Sistēma izveides izmaksas ir atkarīga no patērētā elektroenerģijas apjoma un nepieciešamā transformātora jaudas. Orientējoši sistēmas izveide Jums atmaksāsies 6-12 mēnešu laikā.
Sistēmu ir iespējams uzstādīt dzīvojamām mājām, veikaliem, noliktavām, dzīvokļiem kā arī lielām biroju ēkām - visur, kur ir trīs fāzu elektroenerģijas pieslēgums un kuras patērē 220 V. Transformātora pieslēgums sevisķi izdevīgs būs telpām ar vienmērīgu elektroenerģijas patēriņu.
Elektroenerģijas pārtēriņs veidojas, jo vairumam Latvijā esošo ēku ir trīs fāzu pieslēgums, taču patērētāji izmanto tikai mazu daļu no piegādātās elektroenerģijas (vienu fāzi), taču samaksā par visu piegādāto elektroenerģiju (3 fāzes).
Domusbuve.lv Jums uzstādīs specializētu transformātoru, ar kura palīdzību Jūs no tīkla paņemsiet tikai cik elektroenerģijas, cik patērēsiet, turklāt, samazināsies elektroenerģijas zudumi. Uzreiz pēc transformātora uzstādīšanas Jūs varēsiet pārliecināties par ietupījumu.
janis@domusbuve.lv

Sazinies ar mums

Apskatīsim Jūsu ēku klātienē 

Noteiksim iespējamo elektroenerģijas ietaupījumu 

Nosūtīsim Jums cenu piedāvājumu