15 000 EUR + PVNceltniecība un zemes darbi, pazemes sienas ar siltuma un mitruma izolāciju.
30 000 ĒUR + PVNārējās un iekšējās mūra sienas, griesti, jumta konstrukcija ar jumta segumu, apšuvumiem, notekcaurulēm un lejasdaļām, grīdas pamatnes.
12 500 EUR + PVNarējie logi un durvis, garāžu durvis, izlīdzinošie slāņi grīdām uz zemes un griestiem ar siltuma un mitruma izolāciju.
Elektroinstalācija no 15 EUR/m2 +PVN *iekšējā apgaismojuma instalācija; rozetes uzstādīšana; enerģijas uzstādīšana un zibensaizsardzības uzstādīšana un citas iekšējās teletehniskās instalācijas.
Sanitārā instalācija no 50 EUR/m2 + PVN **iekšējā ūdens instalācija - kanna. ar sanitārajiem piederumiem un baterijām, centrālās apkures uzstādīšana ar katlu un radiatoriem, bez kamīna; gāzes uzstādīšana bez virtuves piederumiem.
Ārējā apdare no 30 EUR/m2 + PVN ***izolācijas sistēma un ārējie apmetumi ar krāsošanu; fasādes apšuvums, balustrādes, ārējās palodzes un citi ārējie darbi, piem. terase, joslas ap māju, ārējās kāpnes.
Iekšējā apdare no EUR/m2 + PVN ***iekšējie apmetumi, durvis un logi, vieglas starpsienas, krāsošanas darbi, grīdas un citi apdares darbi.
* - Atkarīgs no elektrisko punktu skaita uz 1m2;
** - Atkarīgs no sanitāro punktu skaita uz 1m2 un cauruļvadu skaita;
*** - Atkarīgs no izmantoto materiālu veida un apdares specifikācijām.