Vai prieku var uzbūvēt?  
Pavasaris ir atnācis. Ar saulīti, putnu čalām un ar vienu īstu, pamatīgu labo darbu akciju no garāžu un angāru būvnieka "Domus angāri". Domājām - vai prieku var uzbūvēt? Un vai var to izdarīt ārpus būvlaukuma? Var! 
Esam nolēmuši uzdāvināt vienu mini angāru (12 000 EUR vērtībā) kādam, kam tas būtu ļoti, ļoti noderīgs. Tā var būt biedrība, ģimene, lauku saimniecība, organizācija, patversme, vai vienkārši kāds cilvēks (piedalīties var jebkurš), kurš uzreiz zinātu, kā šo angāru mērķtiecīgi izmantot. Nav būtiski, kurā Latvijas vietā atrodaties - aizvedīsim dāvanu jebkur. Lai dāvana sasniegtu īsto saņēmēju, aicinam Jūs iesūtīt mums pieteikumus. Bet vairāk noteikumos: 
LABO DOMU ANGĀRA AKCIJAS NOTEIKUMI:
- Piesakies pats vai piesaki citu aizpildot pieteikuma anketu
- Aizpildīto pieteikuma anketu sūti uz e-pastu: mini@domusbuve.lv līdz 2021. gada 15. jūnijam vai pa pastu, lai to saņemam līdz 2021. gada 15. jūnijam. Adrese - Mārupes nov., "Meži", LV-2166.
- Pievieno bildes par sevi vai nominantu, ja piesaki kādu citu.
Anketā būtiskākais būs atbildēt uz jautājumiem: Kāpēc angārs nepieciešams? Kādam nolūkam tas tiks izmantots?
- Periodā no 1. - 28. jūnijam par tiem būs iespēja balsot, par vietni informēsim mūsu Facebook lapā.
- Izvērtējot balsojuma rezultātus, tiks atlasīti 10 visvairāk balsojumu ieguvušie stāsti, kurus izskatīs piesaistītā komisija: Igors Bogušs no paša "Domus Angāri", Amanda Millere no biedrības "Labdarības lapa" un TV personība Armands Simsons.
Komisija izvērtēs visus stāstus un izvēlēsies laimīgo labo domu angāra ieguvēju. 
- Angāra ieguvējs tiks izziņots 2021. gada 30. jūnijā. 
- Dāvana sevī ietver: mini angāru (6m x 10m, sānu siena 4m) 12 000 EUR vērtībā, angāra bezmaksas piegādi uz jebkuru Latvijas vietu, kā arī bezmaksas montāžu un uzstādīšanu. 
Nu ko, lai domas raisās un lai jums visiem veicas! Siltu un labiem darbiem piepildītu pavasari! 
Domus Angari akcija

Processing video...