Garāžu vārti

Paceļami sekciju vārti tiek izgatavoti no “sandwich” tipa sekcijām, kuras ir siltinātas ar poliuretāna putām (siltum-pārvades koeficients: P 0.48 W/m2 K). Vārtu nesošās konstrukcijas: vertikālās un horizontālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites ir cinkotas ar karstās cinkošanas metodi, nodrošinot vārtiem perfektu aizsardzību pret koroziju. 
Pieejamās krāsas: Brūna RAL 8014 – 8017; Balta RAL 9002 – 9016; Alumīnija RAL 9006; Pelēka RAL 7016; Zila RAL 5010; Zaļa RAL 6009 – 6005; Sarkana RAL 3000 .
Koka imitācija. Lai vārtus pieskaņotu pie logiem, durvīm, vai citai mājas daļai, tos var izgatavot no rūpnieciski ražotiem vārtu paneļiem ar koka imitāciju –zelta ozols, vecais ozols, tumšais ozols, mahagons.
<-- Paveiktais.
Pieejamie maksimālie šāda tipu vārtu izmēri ir 6m platumā un 2.9m augstumā. 

Teritoriju vārti

Bīdāmos vārtus izgatavojam dažādos variantos - tie var būt pildīti ar vertikālām kvadrāt caurulītēm vai sietu. Ir iespējams pielāgot vārtu nesošo konstrukciju koka apdarei. Vārtu konstrukcija izgatavota no rūpnieciski ražotas nesošās konstrukcijas un rullīšu mehānisma. Francijā un Itālijā ražotie cinkotie izejmateriāli nodrošina ilgu kalpošanas mūžu un perfektu vārtu darbību.Bīdāmo vārtu automātikas komplektā ietilpst: motors, vadības bloks, drošības foto elementu komplekts, signāl lampa, 2-kanālu tālvadības pults, antena.Bīdāmo, garāžas un veramo vārtu automātiku vadību iespējams ieprogrammēt uz vienas tālvadības pults.
Veramie teritoriju vārti tiek izstrādāti pēc tās pašas tehnoloģijas, kā bīdāmie vārti. Divviru vārti ir moduļu konstrukcija, kas ļauj izveidot dažādus vārtu dizainus. Piedāvāto vārtu īpatnība ir eņģu (viru) esamība, kuras nodrošina vārtu vieglu darbību, bez lieka trokšņa radīšanas. Vārti var būt aprīkoti ar elektropievadu ar tālvadību un avārijas atbloķētāju gadījumā, ja rodas problēmas ar elektropiegādi. 
Paveiktais --> 

Industriālie vārti

Vārtu paneļu veidi:
  • Riboti – Horizontālu dēlīšu imitācija ar apmetuma vai koka faktūru;
  • Stikloti – Organiskā stikla paketes alumīnija profilu aprāmējumā.
Pieejamie maksimālie šāda tipa vārtu izmēri ir 8m platumā un 6,4m augstumā.
Vārti tiek izgatavoti no “sandwich” tipa sekcijām, kuras ir siltinātas ar poliuretāna putām (siltum-pārvades koeficients: P 0.48 W/m2 K). Vārtu nesošās konstrukcijas: vertikālās un horizontālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites ir cinkotas ar karstās cinkošanas metodi, nodrošinot vārtiem perfektu aizsardzību pret koroziju.
Papildaprīkojums:
  • Vārtu sekcijā iebūvējams taisnstūra veida logs (680mm X 370 mm) ar organiskā stikla paketi; 
  • Vārtu atslēga – aprīko vārtus ja nav paredzēta automātika. Nodrošina vārtu slēgšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses;
  • Personāla durvis.
<-- Paveiktais
Vārtu krāsu var piemeklēt arī individuāli jūsu vajadzībām, krāsojot tos jebkurā krāsā no RAL un NCS kataloga.
Vārti ir mūsdienīgs un drošs risinājums tiem, kas novērtē kvalitāti un komfortu ne tikai savā mājoklī, bet arī industriālajās teritorijās, rūpnīcās, noliktavās u.c. Domus Būve piedāvā paceļamos garāžu vārtus, kas lieliski iederēsies privātmājās. Tāpat piedāvājumā ir arī bīdāmie un veramie teritoriju vārti un roboti vai stikloti vārti industriālajām ēkām. Mūsu ražotie vārti ir labākā izvēle ikvienam, kas novērtē modernu dizainu, parocīgu lietošanu, izteiktu drošību un kalpošanu daudzu gadu garumā.
Garāžas vārti
Domus Būve izgatavotie paceļamie vārti garāžām apmierinās pat augstākās klientu prasības. Sekciju vārtu pamatā ir “sandwitch” tipa paneļi, kas siltināti ar poliuretāna putām. Pateicoties karstās cinkošanas metodei, vārti ir pilnībā nodrošināti pret koroziju un tās bojājumiem. Šādā veidā apstrādāta visa vārtu nesošā konstrukcija, tai skaitā: horizontālās un vertikālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites.
Garāžas vārti cenas ziņā atšķiras pēc dažādiem faktoriem, tādēļ, ja vēlaties noskaidrot precīzu summu savas idejas īstenošanai, sazinieties ar mums, nosūtot ziņu vai piezvanot.
Pie mums iespējams iegādāties īpaši gaumīgus vārtus dažādās krāsās – brūnā, baltā, alumīnija, pelēkā, zilā, zaļā un sarkanā. Ja vēlaties, varam arī izgatavot tos ar koka imitāciju, kas lieliski izskatīsies un piestāvēs koka mājai. Piedāvājam zelta ozola, veca ozola, tumšā ozola un mahagona imitāciju. Domus Būve izgatavo vārtus, kuru maksimālais platums ir 6 m un augstums 2,9 m. Atcerieties, ka, izvēloties vārtus, jādomā ne tikai par estētisko aspektu, bet arī drošību, tāpēc lēti garāžas vārti ne vienmēr ir labākais risinājums.
Teritoriju vārti
Šādi vārti noder gan privātmāju, gan cita veida teritoriju pasargāšanai gan no nevēlamiem acu pāriem, gan arī negaidītiem apmeklētājiem.
· Bīdāmie vārti. Sortimentā pieejami vairāki vārtu varianti – pildīti ar sietu vai vertikālām kvadrāt caurulītēm. Ja vēlaties pievilcīgo koka apdari, varam šo risinājumu īstenot. Bīdāmo vārtu cena atkarīga no izvēlētā veida, izmēra un citiem faktoriem. Vārtu cinkotie izejmateriāli ražoti Francijā un Itālijā, kas nodrošina augstāko kvalitāti, darbību un ilgu kalpošanas laiku. Ja Jums nepieciešami automātiskie vārti, šī būs prātīga izvēle. Jārēķinās, ka automātiskie vārti cenas ziņā var izmaksāt vairāk, jo nepieciešama sistēmas uzstādīšana.
· Veramie vārti. Tos izgatavo, izmantojot bīdāmo vārtu tehnoloģiju. Divviru vārti ir pateicīga izvēle, jo tiem iespējams pielāgot dažādus dizainus. Pateicoties eņģēm, vārti strādā viegli un klusi. Ja nepieciešams, tiem var uzstādīt tālvadību un avārijas atbloķētāju.
Industriālie vārti
Tie no pārējiem atšķiras ar pieejamiem veidiem - robotie vai stiklotie. Robotie izceļas ar dēlīšu imitāciju savukārt stikloti metāla vārti veidoti ar alumīnija aprāmējumu. Arī šie vārti, līdzīgi kā garāžu, veidoti no “sandwitch” tipa sekcijām. Maksimālais augstums – 6,4 m un platums – 8 m. Vārtu cenas atkarīgas no izmēra, veida, kā arī nepieciešamā papildaprīkojuma – logiem, atslēgām, durvīm utt.